Google Yorumu Satın Alma

Google maps yorum admin 08/04/2022

İşletmenizi Google’da üst sıralara taşıyabilirsiniz. Bunun için Google yorumu satın alma hizmetinden faydalanmanız gerekiyor. Birçok kişi; Google yorumların ne işe yaradığını bilmiyor. Siz de G-Mail hesabınız sayesinde istediğiniz bir işletme hakkında yorum yapabilirsiniz. Söz konusu işletmeyle ilgili fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Google yorum; her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Takdir edersiniz ki, farklı sektörlerde hizmet veren çok sayıda işletme bulunuyor. Bu işletmeler arasında ciddi bir rekabet söz konusudur. Rekabette bir adım öne geçmek isteyenlerin vermiş oldukları hizmetin kalitesini artırmaları şarttır. İşletmeler; zaman zaman talihsizlik yaşayabilirler. Bu durum; tüketicilerin işletmeler hakkında olumsuz Google yorumları yapmasına sebebiyet verebilir. Olumsuz yorumlar; uygunsuz bir içerik taşımadıkları takdirde silinmez. Bir kullanıcı tarafından yapılan olumsuz yorumu gören diğer kullanıcılar; söz konusu işletme hakkında kötü bir izlenim ve önyargı edinebilirler. Vermiş oldukları satın alma davranışı kararından vazgeçebilirler. İşletmeler; Google yorumu satın alma seçeneği sayesinde olumsuz yorumların etkisinden kurtulabilirler.

Google Yorumu Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Google yorumu satın alma sayesinde işletmeler tüketicilerin gözünde olumlu bir imaj edinebilirler. Daha çok tüketicinin kendilerini tercih etmesini sağlayabilirler. Zannedilenden çok daha yüksek kazançlara erişebilirler. Ürün ve hizmet kaliteleri ile popülerliklerini artırırlar. Sektördeki rakiplerine fark atarlar.

Google yorumu satın alma hedefinde olanlar; ilk olarak işletmeleri için kaç adet yorum gerektiğini ve hangi sektörde yer aldıklarını yorum satın alacakları kuruluşun canlı destek birimine iletmelidirler. Sektörün uygun görülmesi halinde fiyat teklifi alabilirler. Ödemenin yapılmasıyla beraber sipariş onaylanır. Bu noktada, Google yorumu satın alma isteğinde olanların girilecek yorumları canlı destek birimine iletmeleri gerekir. Bir başka deyişle, yorumlarda ne tür ifadelerin kullanılacağı belirlenmelidir. Google yorumları; müşterinin isteğine göre hazırlanır. Tüm yorumlar kayıt edildikten sonra işletmenin onayına sunulur. Herhangi bir değişiklik gerekmediği takdirde yorumlar belirli aralıklarla yayınlanmaya başlanır.

Google yorumu satın alma fikrinde olanların önünde birden çok seçenek vardır. Beş, 10, 20 veya 30 yorum satın alabilirler. Hatta, isteklerine bağlı olarak daha çok yorum satın almaları da söz konusudur.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.