Google Files Nedir?

Uncategorized admin 03/09/2022

Dünyanın önemli şirketlerinden biri olan Google’nun kullanıcılara sunmuş olduğu google files nedir? ne işe yarar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Özel bir dosya yönetim uygulaması olan Google Files gelişmiş birçok özelliği bulunuyor. Birçok kullanıcı bu uygulamadan yararlanarak cihazlarında dosyalarını yönetebilir. Türkçe dil desteği olan bu uygulama hızlı ve kolay bir kullanama sahiptir.

Google Files Ne İş Yarar?

Bu uygulamanın en önemli işlevi hiç kuşkusuz birçok farklı işi tek bir uygulamayla kolaylıkla yapabilmesidir. Dosya yönetim uygulaması olan Google Files sayesinde kullanıcılar işe yaramayan dosyaları kolay bir şekilde silerek veya tek bir tuşla istedikleri dosyaya ulaşmasını sağlıyor.

Google Files Nedir?
Google Files Nedir?

Google Files’in Sahip Olduğu Özellikler

Uygulamalar arasında dikkatleri üzerine çeken Google Filles özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Basit ve son derece rahat bir kullanım sunan bu uygulama kullanıcılara birçok avantaj sağlıyor. Dosya yönetim planı olan Google Files’in en önemli özelliklerini şöyle sırlayabiliriz.

  • Gereksiz dosyaları tek tıklayarak cihazların hızlanmasını sağlar.
  • Hızlı arama özelliği ile dosyalar kolay bir şekilde bulunabiliyor.
  • Kullanıcılar dosyalarını çevrimiçi paylaştığı gibi çevrimdışı paylaşabiliyor.
  • Bulut desteği de sağlıyor.
  • Kullanıcılar uygulama sayesinde dosyalarına şifre de koyabilir.

Yukarıda yer alan özelliklerin yanı sıra uygulamanın Türkçe dil desteği sunması kullanıcılar için oldukça yararlı oluyor.

Google Files Ücretli Mi?

Gelişmiş özelliklere sahip Google Files uygulamasını kullanmanın herhangi bir ücreti bulunmuyor. Kullanıcılar ücretsiz bir şekilde uygulamadan yararlanarak istedikleri zaman kullanma şansları bulunuyor.

Google Files Uygulaması Nasıl İndirilir?

Uygulamanın indirilmesi oldukça kolay ve pratiktir. Kullanıcılar cihazların işletim sistemlerine göre uygulamayı indirebilirler. Android işletim sistemine sahip cihazları kullanan kişiler uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirler.

Google Files Nedir?
Google Files Nedir?

Google Files Uygulaması İle Dosyaların Şifrelenmesi

Google Files uygulamasını indiren kullanıcılar istediği dosyaların başkası tarafından görüntülenmemesi için şifre koyabilir. 4 haneli pin sayesinde dosyalar güvenilir klasör olarak gizleniyor. Bu sayede telefonda bulunan bazı video ve fotoğraflar için ek koruma almış bulunuyorsunuz. Ayrıca istediğiniz dosyası bu uygulamaya çekerek güvenli klasöre taşı işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

#Google #Google Files #Google Files Nedir?
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.